Chciałbym przedtawić Wam moje wozidełko
Insignia Sport Tourer
Data Produkcji: 09.2009
Silnik: 2.0 CDTI 160 KM
Wersja wyposażeniowa: Edition
Kolor (wg katalogu Opla): Granatowy Luxor (wg mnie niebieski
Wyposażenie
*biksenony z AFL
*sportowe fotele
*dwustrefowa klima
*tempomat
*radio CD300
*wielofunkcyjna kierownica
*halogeny przednie
*częściowo elektryczne sterowanie fotela (podnoszenie, podparcie lędzwiowe )
*felgi strukturalne 17 "
*poduszki powietrzne czołowe i boczne kurtynowe
*czujnik deszcu
*czujnik zmierzchu
..... i coś tam pewnie jeszcze ale nie pamiętam
Podsumowując szału nie ma ale ma wszystko co potrzebne
Plany
*alufelgi na lato
*montaż CB
*chrom na klamkach
*dopieszczenie lakieru żeby był bez skazy
...co dalej wpadnie do głowy czas pokaże
A oto i ona

