--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Euro 2016

...na tematy kwadratowe i podłużne
Awatar użytkownika
coolmobil
Zapaleniec
Posty: 1047
Rejestracja: 5 sty 2016, o 11:54
Auto: Skoda Superb
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2017
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Euro 2016

Post autor: coolmobil » 14 cze 2016, o 19:48

Ja podpinam kompa pod hdmi i leci. Jeden mecz mi ze 2 zerwało, ale szybko ponownie połączyłem. Pozniej nie było problemów. Pewnie zależy jaki kanał się wybierze zazwyczaj sporo ich do wybory. Polecam wykorzystać sopcasta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Euro 2016

Post autor: peja-1991 » 14 cze 2016, o 20:25

te opłaty dla polsatu czy innych gówien to zdzierstwo.
Za małolata się wszystkie mecze Euro czy MŚ oglądało w publicznej i wszyscy byli szczęśliwi teraz Solorzowi brakuje kasy to chce z nas ściągnąć.

Na szczęście jest internet a także kanały naszych sąsiadów ;) ja mam po niemiecku w nc+ i oglądam :)
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

titanium
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 18 cze 2015, o 21:01
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto:
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Euro 2016

Post autor: titanium » 14 cze 2016, o 20:32

Zaraz i to będzie niemożliwe zabronią wszystkim nadawanie na terenie Polski bez licencji , gdyż Niemcy mają licencje tylko na swój kraj , prace trwają.
http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,2 ... oxSpecPrze

Awatar użytkownika
piohib
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Euro 2016

Post autor: piohib » 14 cze 2016, o 20:50

peja-1991 pisze:te opłaty dla polsatu czy innych gówien to zdzierstwo.
Za małolata się wszystkie mecze Euro czy MŚ oglądało w publicznej i wszyscy byli szczęśliwi teraz Solorzowi brakuje kasy to chce z nas ściągnąć.

Na szczęście jest internet a także kanały naszych sąsiadów ;) ja mam po niemiecku w nc+ i oglądam :)
Generalnie się zgadzam, ale trzeba też zwrócić uwagę, na to, że mimo wszystko dostęp do kanałów choć kosztuje 100zł, to jednak jest to kilkadziesiąt godzin transmisji. A np. za walkę bokserską w PPV trzeba zapłacić 30-40zł, a może się ona skończyć po minucie albo szybciej. Obrazek
Dodatkowo, maksymalnie jest opakowana reklamami z czego na szczęście w przypadku Euro Polsat zrezygnował.
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Euro 2016

Post autor: peja-1991 » 14 cze 2016, o 21:00

titanium pisze:Zaraz i to będzie niemożliwe zabronią wszystkim nadawanie na terenie Polski bez licencji , gdyż Niemcy mają licencje tylko na swój kraj , prace trwają.
http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,2 ... oxSpecPrze
Pożyjemy, zobaczymy.

Piohib tu nie chodzi o te 100 zł - dla mnie to po prostu zdzierstwo. Place miesięcznie 100 za tv i nie mogę legalnie obejrzeć euro - to jakiś żart
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Awatar użytkownika
piohib
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Euro 2016

Post autor: piohib » 14 cze 2016, o 21:30

Przetarg niestety wygrała komercyjna stacja i dlatego tak jest. Jestem tylko ciekaw, czy abonenci Polsatu też muszą płacić te 99zł, czy mają może darmowy dostęp w wyższych pakietach.
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton

Awatar użytkownika
Paweł Pablo
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 31 sty 2016, o 11:23
Auto: Insignia A ST FL
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2017
Miasto: Wyrzysk/Piła/Wielkopolska
Postawił piwo: 2 razy

Re: Euro 2016

Post autor: Paweł Pablo » 14 cze 2016, o 22:03

Mam pakiet w Polsacie za 89,90zł ale za euro musiałem dodatkowo zapłacić 79zł (jedyny plus to to że nie ma żadnych reklam).Ogólnie każdy abonent za dwa kanały z euro musi zapłacić 79zł nie zależnie jakie pakiety posiada.

klimatolog
Forumowicz
Posty: 96
Rejestracja: 7 cze 2015, o 21:06
Auto: Insignia Elite
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: Irlandia
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Euro 2016

Post autor: klimatolog » 15 cze 2016, o 00:34

Jak masz pakiet premium to nie płacisz

pagong

Re: Euro 2016

Post autor: pagong » 15 cze 2016, o 07:25

macie jakiś pomysł jak z tabletu zapuścić przez vpn na TV? zainstalowałem aplikację która przekierowuje na niemcy ale na stronie typu zdf nie chce mi wczytać programu

Awatar użytkownika
Paweł Pablo
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 31 sty 2016, o 11:23
Auto: Insignia A ST FL
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2017
Miasto: Wyrzysk/Piła/Wielkopolska
Postawił piwo: 2 razy

Re: Euro 2016

Post autor: Paweł Pablo » 15 cze 2016, o 07:51

klimatolog pisze:Jak masz pakiet premium to nie płacisz
Wydaje mi się i tak dojrzałem na stronie CP ze darmowy dostęp tylko dla nowych abonentów wykupujących pakiet Premium w prezencie euro 2016 ,taki wabik aby przejść do nich.

pagong

Re: Euro 2016

Post autor: pagong » 15 cze 2016, o 09:31

dokładnie tak jest i nie jestem pewien czy przy multiroomie też nie jest gratis;) wracając do meczy wczoraj zdziwiłem się, że portugalia zremisowała:)

Gizd

Re: Euro 2016

Post autor: Gizd » 15 cze 2016, o 09:42

pagong pisze:macie jakiś pomysł jak z tabletu zapuścić przez vpn na TV? zainstalowałem aplikację która przekierowuje na niemcy ale na stronie typu zdf nie chce mi wczytać programu
Zeby oglądać mecze z niemieckiej TV w PL przez Streaming ze stron ARD/ZDF to musisz miec niemiecki IP. I tu VPN sie przyda ale te darmowe są do bani, wiec jeśli nie kupisz jakiegoś płatnego to i tak nie obejrzysz w spokoju, ponieważ będzie za słabe łącze albo będzie ograniczona ilość przesyłu.
Tak, ze najtaniej i najlepiej wyjdzie kupienie jakiejś starej miski z Allegro z konwerterem i kawałkiem kabla a Tuner SAT zapewne masz w TV i wio na Astre. :lol: W stówie sie wyrobisz.

To ze nie macie Euro w publicznej TV to zasługa poprzedniego rządu, który promował prywatne stacje. Teraz sytuacja sie odwróciła i następne imprezy tego typu będą w publicznej TV. :lol:

Awatar użytkownika
pjoter1
Użytkownik
Posty: 512
Rejestracja: 27 lip 2015, o 10:10
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Euro 2016

Post autor: pjoter1 » 15 cze 2016, o 10:54

pagong pisze:macie jakiś pomysł jak z tabletu zapuścić przez vpn na TV? zainstalowałem aplikację która przekierowuje na niemcy ale na stronie typu zdf nie chce mi wczytać programu
Zależy jaki masz tablet i TV.
Ja ze swojego mogę puścić obraz po hdmi albo po screen cast. To drugie trochę laguje.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2016, o 12:26 przez pjoter1, łącznie zmieniany 1 raz.

Gizd

Re: Euro 2016

Post autor: Gizd » 15 cze 2016, o 11:55

Porządniejszy Lapek albo Pc, bo na słabych to nawet Youtube tnie a co dopiero streaming TV dobrej jakości. Na Androidzie to może w ogole nie ruszy albo potrzebne będą jakieś programy do odtwarzania, wtyczki itp.

Jogo Löw lubi miec wszystko pod kontrola, nawet zapach klejnotów. :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=8vgE7yJWe7M
I zaraz drugi film jak Podolski załatwił sytuacje mówiąc, ze 80% z was i on sam drapie sie po jajach, wiec czego sie dziwicie.
https://www.youtube.com/watch?v=195kaGa5p4w

Awatar użytkownika
morfeo11
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 18:24
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Kraków
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Euro 2016

Post autor: morfeo11 » 15 cze 2016, o 13:19

@pagong, Vpn ustaw na Anglie i na BBC oglądaj. Ja korzystam z nordvpn. Bardzo fajny i łatwy do obsługi. Na BBC masz kilka ujęć kamer( możesz się przelaczac pomiędzy kamera z boku, góry itd), ciekawych gości( wczoraj był Henry, Shearer i Kompany). Co do transmisji to podziękujmy Bonkowi, on działał na rzecz Polsatu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

pagong

Re: Euro 2016

Post autor: pagong » 16 cze 2016, o 09:01

ten vpn platny;p szukam czegoś darmowego:)

Awatar użytkownika
morfeo11
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 18:24
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Kraków
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Euro 2016

Post autor: morfeo11 » 16 cze 2016, o 09:57


pagong

Re: Euro 2016

Post autor: pagong » 17 cze 2016, o 06:40

takim sposobem oglądam na kompie na tablecie nie idzie niestety tego zrobić:) jak wrażenia po wczorajszym meczu? mi się podobało szkoda tylko, że nie wykończyliśmy akcji choć z drugiej strony mieliśmy dogodniejsze sytuacje od Niemców:)

Awatar użytkownika
morfeo11
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 18:24
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Kraków
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Euro 2016

Post autor: morfeo11 » 17 cze 2016, o 07:40

Spoiler:
:)

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Euro 2016

Post autor: peja-1991 » 17 cze 2016, o 21:59

Milik miał 2 100 i Lewy powinien strzelić. Ogólnie sportowo byliśmy gorsi ale zadaniowo/ taktycznie o klasę wyżej. 2:1 byłoby sprawiedliwie.
Jest szansa na wyjście z grupy
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”