--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebookuinsignia by Radekczpl
-
Radekczpl
insignia by Radekczpl
Na razie tak to wyglada. Mialem ja wczoraj wieczorem odebrac, ale wlasciciel rano zadzwonil, ze jest mu bardzo przykro i ze przeprasza, ale na swiatlach ktos mu w tyl wiechal i uciekl. Gosciu pojechal do serwisu opla, tam powiedzieli, ze mu wymienia zderzak na nowy w tym samym kolorze. Samochod ma byc gotowy do srody. Koszt to 2300 euro.
Czy ten termin jest mozliwy i czy ten nowy zderzak faktycznie nie bedzie sie roznil kolorem?
Czy to jest normalne, ze na klapie od bagaznika nie ma zadnych oznaczen (marka, model, 4x4)?
Czy ten termin jest mozliwy i czy ten nowy zderzak faktycznie nie bedzie sie roznil kolorem?
Czy to jest normalne, ze na klapie od bagaznika nie ma zadnych oznaczen (marka, model, 4x4)?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2014, o 19:08 przez Radekczpl, łącznie zmieniany 1 raz.
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: insignia by Radekczpl
raczej nie powinien się różnić
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
picky
Re: insignia by Radekczpl
Na plastiku farba inaczej się "układa". Każdy zderzak w insigniach jest w innym odcieniu niż karoseria. Jakoś w tych samochodach jest to rażące, czy to biały czy czarny, idealnie nie pasują. Na twoich zdjęciach już widać różnice, więc się nie przejmuj jak nowy będzie odbiegał od lakieru na karoserii. Mam ten sam kolor i ta sama różnica, ten typ tak ma. W innych markach nie zauważyłem takiej różnicy, może się nie za bardzo przyglądałem 
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: insignia by Radekczpl
Damian - chyba właśnie się za bardzo nie przyglądałeś bo w każdej marce auta zderzaki się różnią.
Jest to spowodowane tym, że lakier inaczej jest przyswajany przez blachę a inaczej przez plastik.
Jest to spowodowane tym, że lakier inaczej jest przyswajany przez blachę a inaczej przez plastik.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
- wojciechhh
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2022
- Miasto: Niemcy NRW
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: insignia by Radekczpl
Mam ten sam kolor, nigdy zderzaki nie były malowane, a jak ładnie wybłyszczę to widać jakby zderzaki nie od tego auta. Zależy od światła, jak auto lekko przybrudzone to nie widać. Tak że nie przejmuj się ,będzie widać 
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: insignia by Radekczpl
jakimi oznaczeniami ?Radekczpl pisze:A jak sie sprawa ma z oznaczeniami?
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
- wojciechhh
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2022
- Miasto: Niemcy NRW
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: insignia by Radekczpl
Niektórzy z nas specjalnie usunęli oznaczenia,możne facet tez zaszalał i oderwał literki.luk59 pisze:O te na klapie bagażnika, OPEL INSIGNIA 4x4
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: insignia by Radekczpl
przecież na tym aucie nie ma oznaczeń więc ktoś je pewnie usunął- co ma zmiana zderzaka do oznaczeń ?luk59 pisze:O te na klapie bagażnika, OPEL INSIGNIA 4x4
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
Luk
- Użytkownik
- Posty: 911
- Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
- Auto: opel
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2013
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 6 razy
Re: insignia by Radekczpl
Radekczpl pisze:Czy to jest normalne, ze na klapie od bagaznika nie ma zadnych oznaczen (marka, model, 4x4)?
Kolega o to pytałpeja-1991 pisze:przecież na tym aucie nie ma oznaczeń więc ktoś je pewnie usunął- co ma zmiana zderzaka do oznaczeń ?luk59 pisze:O te na klapie bagażnika, OPEL INSIGNIA 4x4![]()
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: insignia by Radekczpl
Mógł sobie wlasciciel powiedziec kupujac auto ze maja nie dawac naklejek na klape.
-
Adam10
Re: insignia by Radekczpl
w numerze VIN jest zapisane czy oznaczenia są widoczne czy usuwane - łatwo więc sprawdzić 
-
Radekczpl
Re: insignia by Radekczpl
A dokladnie jak to sprawdzic?Adam10 pisze:w numerze VIN jest zapisane czy oznaczenia są widoczne czy usuwane - łatwo więc sprawdzić
-
Radekczpl
Re: insignia by Radekczpl
Prosze:Adam10 pisze:podaj mi numer VIN to Ci go rozkoduje
WOLGT57EX91023733
-
sonnenberg
Re: insignia by Radekczpl
ja po zakupie zleciłem usunięcie znaczków na tylnej klapie, są przyklejane więc to żaden problem
- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
insignia by Radekczpl
Chyba nic nie ma o usunięciu oznaczeń.
Pierwszy raz za to spotkałem sie z taka informacja o skrzyni biegów
TRANSMISSION MAN 6 SPD, OPEL, 83MM, 3.92 1ST, 0.745 6TH (F40 CR)
Zmienione wartości przełożeń??
Wysłane przez Tapatalk
Pierwszy raz za to spotkałem sie z taka informacja o skrzyni biegów
TRANSMISSION MAN 6 SPD, OPEL, 83MM, 3.92 1ST, 0.745 6TH (F40 CR)
Zmienione wartości przełożeń??
Wysłane przez Tapatalk
-
Radekczpl
Re: insignia by Radekczpl
To na 100% nie to. Gosciu nie czeka na decyzje ubezpieczalni, sam naprawia, a pozniej byc moze odzyska pieniadze.bolek pisze:Albo walnął na ubezpieczenie,zawsze to 5tyś.zł do przodu
Troche wiary w ludzi.

