--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Jakie auto po Insigni?

posiadasz inny samochód niż Opel Insignia ? chcesz się poradzić, pokazać swój samochód - to jest temat dla Ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: KaMYk » 16 lut 2017, o 09:02

dopóki będę w nadmiarze rezerwy ropy naftowej to hybrydy, samochody elektryczne czy o innych, alternatywnych napędach będą niszowe. Ogólne trendy w rafineriach na świecie wskazują duży poziom inwestycji w nowe instalacje i nie widać końca zapotrzebowania na paliwa płynne. To jutro, o którym piszesz to nie za naszego, ani naszych dzieci życia.

Bodex

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: Bodex » 16 lut 2017, o 09:10

Szacują ze na 30 lat wytarczy tego ON
Tak kasa rządzi petrodolar .
Hybrydy benzynowe będą wspierały inne napędy przez ekologię i ekonomię , test pokazał że misiek przy ustaleniu 2 tylko bateria agregat spalił 1,9 L benzyny , a to nie malutki auris tylko 2 tonowy SUV
W zeszlym roku sprzedano milion hybryd na świecie

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

darek0808
Użytkownik
Posty: 478
Rejestracja: 19 sty 2016, o 19:24
Auto: Opel Insignia kombi
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto:
Otrzymał  piwo: 10 razy

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: darek0808 » 16 lut 2017, o 09:10

Nie wiem jak mocno używane Rs 6 chcesz kupić, ale za cene Iśki szału rocznikowego nie będzie. Oczywiście patrz na te przynajmniej srednie ceny z allegro, bo mozna kupic tanio, ale zawsze coś z takim autem bedzie nie tak. Bierz pod uwagę, że od cennika Iśki możesz otrzymać spory rabat. Wystarczy trochę ponegocjować, tymbardziej jaknteraz masz wyprzedaż modelu.

Awatar użytkownika
profek
Użytkownik
Posty: 821
Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2010
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: profek » 16 lut 2017, o 09:24

Tak samochody hybrydy elektryki a samoloty? Tedopiero maja zuzycie i o tym ani slowa,a okrety taki kontenerowiecc Mersk ten to dopiera pali i na pewno nie ma ad blue. Benzyna rzadzi wczoraj stalo obok mnie Maserati jak zagral to az ciaty poszly po plecach.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Bodex

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: Bodex » 16 lut 2017, o 10:40

Popyt zdecyduje , to w konsumentach siła , tak jak z kasetami i płytami DVD , w moment nastąpił przewrót w miarę rozwoju technologi DVD .
Tak będzie i z Hybrydami .
Toyota szacuje ze za 10 lat juz w salonach nie będzie diesla a tylko hybrydy.
Oczywiście petrodolar będzie się bronił i od razu nie zamknie kurka .

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

Awatar użytkownika
Gregs
Użytkownik
Posty: 300
Rejestracja: 2 lut 2017, o 19:40
Auto: Insignia HB
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2014
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: Gregs » 16 lut 2017, o 12:00

darek0808 pisze: Bierz pod uwagę, że od cennika Iśki możesz otrzymać spory rabat. Wystarczy trochę ponegocjować, tymbardziej jaknteraz masz wyprzedaż modelu.
Przed ok. 3 tygodniami pertraktowałem zakup Insigni u dealera. Cena katalogowa była nieco ponad 140k. Po wynegocjowaniu (w opcji leasingowej) cena za rocznik 2016 stanęła na 105k, a za 2017 108k. Policzcie jaki upust dają. Sprzedawca sam był zdziwiony ile upustu wyszło. Jest to związane z wejściem od marca Insigni II (która już od początku tego roku jest produkowana). Insigni I już nie produkują i w wyprzedaży pozostały pojedyncze sztuki.

Awatar użytkownika
profek
Użytkownik
Posty: 821
Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2010
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: profek » 11 mar 2017, o 17:40

Dziś jeden z dealerów Skody zorganizował otwarte dni.I można było przetestować tak przez wielu wyczekiwany model Kodiaq.I mnie udało się całkiem przypadkiem odbyć jazdę próbną takim właśnie Kodiakiem 2.0 TDI 4x4 DSG.Na deser pamiątkowa fotka ze znanym pilotem rajdowym Maciejem Wisławskim.
HFP_20170311_130036.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Andrzej

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: Andrzej » 11 mar 2017, o 17:59

no ok fotka fotką ale jakie wrażenia z jazdy skodą Kodiaq

Awatar użytkownika
profek
Użytkownik
Posty: 821
Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2010
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: profek » 11 mar 2017, o 18:14

No cóż znawcom nie jestem.Prowadząc to auto w ogóle nie czuje się gabarytów a jest wielki przypomina wielkością Grand Cherokee,przynajmniej ja mam takie skojarzenia.Ale w ogóle nie przypomina rozhuśtanej balii spodziewałem się pływania a tu nic.Silnik to chyba był najmocniejszy Diesel 190 KM DSG 7 przełożeń.Waży to cuda ok 1800 kg.To była jakaś topowa wersja bo miała wszystkie dodatki asystent pasa blink i wiele innych.ładnie się zbiera jak na taki kloc.Ogólnie wrażenia pozytywne w środku masę masę miejsca jeździłem wersją 7 osobową.

Bodex

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: Bodex » 11 mar 2017, o 19:04

Widziałem, film Ględzenie Petryna o Kodżaku .

https://youtu.be/6ALs4UIxwjU

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: norbi333 » 11 mar 2017, o 21:21

Miał ktoś kontakt z nowym Megane 1.2 tce 130 koni?

Bodex

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: Bodex » 11 mar 2017, o 21:28

Jest taki co mi się podoba 2015 , 143 ps Silnik BMW , 19 tys przebiegu , 109 tys cenią

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

Awatar użytkownika
wassermann
Zapaleniec
Posty: 1761
Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
Auto: Insignia GSi 2.0T
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: nec temere, nec timide
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 42 razy

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: wassermann » 12 mar 2017, o 03:08

Bodex pisze:Edit
Nie no, gratuluję gustu. Każda potwora znajdzie swego amatora Obrazek
Ta Tojka to trochę taka tłusta, szczerbata dama z kurzajką na czubku nosa. No ale o gustach się nie dyskutuje... ;)
Bodex, przecież Ty robisz trasy, po co Ci taki wóz drabiniasty, postawiony 10 cm za wysoko?

M.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2017, o 05:55 przez Engine, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Nie cytuj posta pod postem - regulamin

Bodex

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: Bodex » 12 mar 2017, o 10:51

Wysoko, najedzony i za nic nie odpowiada....
Jak sołtys się czuję :)
Więcej miejsca w środku i mniej mandatów .
Na ryby czasem jeżdżę ...
Ale ten rok jeszcze insignià , trzeba się trzymać planu .

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

Awatar użytkownika
MiszaElk
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2015, o 19:05
Auto: ASTRA J COSMO AT
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2010
Miasto: Ełk

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: MiszaElk » 12 mar 2017, o 10:57

Tym jeżdżeniem na ryby starasz się zracjonalizować zakup nieracjonalnego samochodu :lol: :lol: :lol: :lol:

Bodex

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: Bodex » 12 mar 2017, o 12:49

A jaki jest racjonalny według Ciebie ?

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: peja-1991 » 12 mar 2017, o 15:22

Wrażenia z jazda rav4 - w mojej opinii słabe
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Bodex

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: Bodex » 12 mar 2017, o 15:43

Wszystkie opinie biorę poważnie , jeden kolega mówił że w trasę wolał BMW ojca , niż Rav to była 3 ka

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

Bodex

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: Bodex » 12 mar 2017, o 16:26

Najlepiej bym chciał żeby Opel suva wydał , ale pod Peugeotem nie wyda, nie szybko.
Ta skoda kodżak , trzeba się bedzie poprzyglādać.
Suva , myślę że ok.

A nieraz Volvo xc 90 to mocno goni na autostradzie tylko ta marka , na jej widok tylnych lam mnie muli, strasznie niezgrabny tyłek .

Nowa Insignia , miejsca na tylnej kanapie powinna mieć tyle co passat i wtedy byłoby komfortowo .
Natomiast ta obecna to dla tych z metra cięte lub niskopodwoziowe.
Kanapa jest ładnie zaprojektowana wizualnie , ale nie wygodna i nie ma miejsca na nogi .
Natomiast bawi mnie wpis w dowodzie na 5 osób ??? Kto wydał homologację na 5-tej osoby siedzącej na PODŁOKIETNIKU ,! o szeroksci 20 cm ??? I jak ma jechać dla przykładu 1000 km ? A gdzie nogi skoro tunel na pół metra wysoki .?
To jest żenujące

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

Awatar użytkownika
profek
Użytkownik
Posty: 821
Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2010
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Jakie auto po Insigni?

Post autor: profek » 12 mar 2017, o 16:32

Jeszcze kolego nic nie wspomniałeś o YETI też fajny samochodzik i chyba spełniał by twoje oczekiwania.No i jakoś to auto wygląda bo powiem szczerze to era Toyoty dla mnie skończyła się w 2008 roku.Następne jedne brzydsze od drugich.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta różne”